NASZA OFERTA

Zespół 4Business zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów incentive: konferencyjnych, szkoleniowych, nagrodowych, motywacyjnych oraz lojalnościowych dla firm. Jednak w dalszym ciągu naszą specjalnością pozostają wszelkiego rodzaju wyjazdy na wydarzenia sportowe: mecze piłki nożnej, turnieje siatkarskie i tenisowe czy wyścigi Formuły 1. Oferujemy naszym klientom nie tylko przeprowadzenie wyjazdu, często stanowiącego nagrodę dla najefektywniejszych pracowników ale również organizację wszelkiego rodzaju konkursów wspierających sprzedaż. Prawidłowo przeprowadzone stanowią niezwykle skuteczne narzędzie zwiększania efektywności pracy i wyników sprzedaży oraz pomagają budować długofalowe relacje pomiędzy firmą i jej biznesowymi partnerami.


Wydarzenia sportowe

Piłka nożna

 

Piłka nożna jest niewątpliwie najpopularniejszym sportem na świecie, więc nasza oferta dotyczącą tej dyscypliny jest niezwykle szeroka. Oferujemy Państwu obecność na najlepszych światowych stadionach – Camp Nou w Barcelonie, Old Trafford w Manchesterze, Wembley w Londynie czy Allianz Arena w Monachium. Gwarantujemy miejsca, które dostarczą wielu niesamowitych wrażeń, niepowtarzalną atmosferę i przeżycia, które pozostaną w pamięci przez długie lata!

Proponujemy Państwu wyjazdy na najważniejsze piłkarskie wydarzenia:
 

 

  • Mecze Reprezentacji Polski
  • Europejskie puchary: Champions League i Europa League
  • Ligi: Premier League, Serie A, Primiera División, Bundesliga
  • Mistrzostwa Europy
  • Mistrzostwa Świata

 

Formuła 1

 

 

Kolejną naszą propozycją są wyścigi Grand Prix Formuły 1. Mistrzostwa świata F1 to najbardziej prestiżowe międzynarodowe wyścigi samochodowe, które od zawsze budziły niesamowite emocje wśród fanów i miłośników motoryzacji. W każdym sezonie odbywa się kilka wyścigów o Grand Prix w różnych krajach. Gościliśmy już naszych klientów na wielu europejskich torach, a także mieliśmy przyjemność zobaczyć na żywo m.in. niezwykle spektakularny wyścig w Singapurze.

 

 

Tenis

 

 

W ramach organizowanych przez naszą agencję „Sport Tours” chcielibyśmy zaproponować Państwu również wyjazdy na turnieje tenisowe. Każdy miłośnik tego eleganckiego sportu chciałby z pewnością osobiście obejrzeć mecz najlepszych światowych tenisistów, podczas najbardziej prestiżowych zawodów.

4Business proponuje Państwu wyjazd na największe światowe turnieje rozgrywane w ramach tzw. Wielkiego Szlema:

 

  • Australian Open
  • French Open
  • Wimbledon
  • US Open

 

NBA / HNL / NFL

 

 

Dzięki naszej agencji będą mieli Państwo także możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych oraz Kanady i obejrzenia niezwykłego widowiska, jakim bez wątpienia są mecze NBA, NHL oraz NFL. Największe sportowe hale i stadiony oraz najlepsi zawodnicy, a wszystko to w najpopularniejszych miastach Ameryki.

 

 

Boks

 

 

Dla tych z Państwa, którzy upodobali sobie dyscypliny z gatunku full contact, proponujemy wyjazdy na największe gale boksu zawodowego. Fanom mocniejszych wrażeń proponujemy natomiast udział w egzotycznych potyczkach najlepszych zawodników w ramach turniejów muay tai (boks tajski). I choć większość krajów Azji Południowo-Wschodniej przypisuje sobie wynalezienie tej sztuki walki, to nie ulega wątpliwości, że to właśnie w Tajlandii rozwinął się on najbardziej, stając się niemal sportem narodowym.

 

 

Rugby

 

 

Proponujemy również obejrzenie meczy rugby. Ten „brutalny sport dla dżentelmenów” przyciąga na stadiony wielotysięczne tłumy a atmosfera na nich panująca zmienia mecz rugby w niezwykle elektryzujące widowisko sportowe. Gwarantujemy, że oglądanie na żywo zawodników rugby z Nowej Zelandii wykonujących maoryski taniec wojenny – Haka, będzie dla Państwa niezapomnianym doświadczeniem. Innym krajem, gdzie rugby stanowi niejako religię narodową jest Republika Południowej Afryki. Wszystkie rozgrywki z udziałem reprezentacji narodowej, tzn. Springboks wiążą się z ogromnymi emocjami i stanowią nie lada atrakcję.

 

 

Siatkówka

 

 

Siatkówka - tej pełnej dynamiki i dramaturgii dyscypliny nie mogła zabraknąć w naszej ofercie. Mecze polskich reprezentacji zarówno kobiet jak i mężczyzn niosą ze sobą wiele emocji i niepowtarzalną atmosferę przez co mogą stanowić wspaniałą atrakcję wyjazdów incentive. Tym bardziej, że w ostatnich latach to właśnie polskie drużyny znajdują się w światowych czołówkach.