O NAS

Firma 4Business została założona w 2005 roku w Krakowie przez dwójkę przyjaciół, którzy swoją pasją do sportu postanowili zarażać innych. Na początku agencja koncentrowała się na organizacji wyjazdów sportowych dla mniejszych grup, jednak w krótkim czasie dzięki wysokiej jakości usług oraz oferowaniu unikalnych i ambitnych programów 4Business przerodziło się w profesjonalną firmę MICE. Determinacja oraz kreatywność w realizacji poszczególnych projektów dała możliwość nawiązania współpracy z wieloma firmami, co zaowocowało licznymi wyjazdami incentive.

Nasza skuteczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiły, że obecnie współpracujemy z renomowanymi firmami oraz organizacjami sportowymi w Polsce i za granicą. Naszą specjalnością w dalszym ciągu pozostają jednak wszelkiego rodzaju wyjazdy sportowe. Proponujemy udział w największych imprezach na świecie – Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata i Europy, wyścigi Formuły 1, turnieje Wielkiego Szlema, mecze najlepszych drużyn piłkarskich w ramach Champions League i wiele innych sportowych atrakcji.

Zamiłowanie do sportu, współpraca z licznymi klubami i znanymi zawodnikami pozwoliły nam rozwinąć drugą gałąź naszej działalności – marketing sportowy. Świadczymy wyspecjalizowane usługi w zakresie wykorzystania nowoczesnych metod i narzędzi, w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści przez sponsorów. Profesjonalnie doradzamy i w kompleksowy sposób realizujemy strategie marketingowe w oparciu o działania związane ze sportem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na umiejętne zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem wizerunku znanych osobistości sportu.

Zespół 4Business zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów firmowych takich jak:

wyjazdy motywacyjne dla pracowników
firmowe wyjazdy integracyjne
wyjazdy incentive
konferencje
szkolenia

Gwarantujemy doskonałą obsługę i satysfakcję z powierzonych nam zadań!

METODY PRACY

Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Każdy wyjazd powinien być dopasowany do zainteresowań uczestników. Tworząc zawsze oryginalne oferty sugerujemy się indywidualnymi zapotrzebowaniami klienta. Wszyscy członkowie naszej ekipy mogą się pochwalić wieloletnią działalnością w branży turystycznej. Bazując na własnym doświadczeniu potrafimy stworzyć niekonwencjonalne oferty programów odpowiednio dostosowane do życzeń klientów. Pamiętamy jak ważny jest prawidłowy wybór kierunku dopasowany do grupy docelowej oraz postawionych celów, drobiazgowe planowanie, wysoki poziom dbałości o bezpieczeństwo uczestników oraz kompleksowa obsługa podróży na każdym etapie jej trwania. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów firmowych na wszelkiego rodzaju imprezy sportowe o charakterze krajowym i międzynarodowym. Organizujemy zarówno wyprawy motywujące i nagradzające pracowników jak również wyjazdy dla grup partnerów handlowych. Propozycja celu podróży, tematyki, czasu trwania i charakteru wyjazdu jest zindywidualizowana i uzależniona od potrzeb konkretnego klienta. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, sprawdzonymi operatorami i hotelami. Nie podejmujemy się realizacji przedsięwzięć, które mogłyby narazić na ryzyko naszych klientów.