NASZA OFERTA

Zespół 4Business zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów incentive: konferencyjnych, szkoleniowych, nagrodowych, motywacyjnych oraz lojalnościowych dla firm. Jednak w dalszym ciągu naszą specjalnością pozostają wszelkiego rodzaju wyjazdy na wydarzenia sportowe: mecze piłki nożnej, turnieje siatkarskie i tenisowe czy wyścigi Formuły 1. Oferujemy naszym klientom nie tylko przeprowadzenie wyjazdu, często stanowiącego nagrodę dla najefektywniejszych pracowników ale również organizację wszelkiego rodzaju konkursów wspierających sprzedaż. Prawidłowo przeprowadzone stanowią niezwykle skuteczne narzędzie zwiększania efektywności pracy i wyników sprzedaży oraz pomagają budować długofalowe relacje pomiędzy firmą i jej biznesowymi partnerami.


Incentive

Na wyjazdy firmowe w szczególności polecamy destynacje egzotyczne. Podróż w odległy zakątek świata jest wyjątkową formą motywacji lub nagrody. Uczestnicy wyjazdu nie tylko mogą poznać odmienne kultury i ich zwyczaje, zobaczyć przepiękne krajobrazy, ale także zaskakiwani są wspaniałymi atrakcjami i programem, który niedostępny jest dla wszystkich turystów. Organizowane przez nas wyjazdy należą do kategorii luksusowych i zapewniają unikatowe wrażenia.

Szczególnie rekomendowane przez nas kierunki to:
 

Indie

 

Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wyjątkowa mieszanka różnych religii, zapachów i barw. Dla jednych czyste piękno i niewyczerpane źródło inspiracji, dla innych najgorszy koszmar. Indie można kochać, albo nienawidzić, ale na pewno nie można pozostać wobec nich obojętnym. Zobaczymy najpiękniejsze budowle Delhi: Red Fort, Jama Masid czy India Gate. Odwiedzimy najświętsze miasto w religii hinduizmu Varanasi – miejsce rytualnych kąpieli mających moc zmywania ludzkich grzechów. To tylko kilka z atrakcji, jakie proponujemy Państwu podczas wyjazdu, którego ukoronowaniem może być uczestnictwo w wyścigach Formuły 1.

 

 

Las Vegas i dzikie okolice Światowego Centrum Rozrywki

 

 

Wyjazd Las Vegas – współczesnego Eldorado, słynnego na cały świat z najbardziej ekskluzywnych kasyn i salonów gier. W czasie wyjazdu oferujemy Państwu wycieczkę nad Wielki Kanion i spacer po Skywalk – jednej z największych atrakcji Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy również uwiecznioną na wielu filmach tamę Hoovera, Red Rock Canyon i złożymy wizytę w miasteczku rodem z dzikiego zachodu.

 

 

Malezja – Tropikalne Emocje

 

 

Wizyta w Malezji daje unikalną szansę poznania niezwykłego oblicza Azji. To nadzwyczaj barwne i interesujące miejsce zarówno pod względem przyrody, kultury, kuchni jak i atrakcji turystycznych. Idealna destynacja dla wyjazdów firmowych oferująca całą gamę team building`owych aktywności: zawody gokartowe, raftingi bambusowe, off-roadowe wycieczki jeepami po dżungli i wiele innych ekscytujących zajęć.

 

 

Mauritius – Niebiańska Wyspa

 

 

Chcielibyśmy Państwu zaoferować niezwykłą wyprawę do istnego raju na ziemi – na boską wyspę Mauritius. Tutejsza aura sprzyja regeneracji ciała i umysłu. Niebiańskie plaże, lazurowa woda, wiecznie słoneczne niebo, tropikalna przyroda wyspy i niezwykłe atrakcje zadowolą każdego. Wśród ciekawszych pomysłów warto wspomnieć o spacerze po dnie morza i przejażdżce wodnym skuterem.

 

 

Rosja

 

 

Ten największy na świecie kraj fascynuje spragnionych tajemnic turystów z całego świata. Rosja szczycąca się sławą giganta zasobów energetycznych i bogactw naturalnych jest jednocześnie konglomeratem olbrzymiej ilości kultur. Proponujemy Państwu niezwykłą przygodę, która choć w części przybliży uczestnikom ten niezwykły kraj. W czasie naszego wyjazdu będziemy podziwiać nie tylko najsłynniejsze zabytki Moskwy, arcydzieła architektury Petersburga, ale też wybierzemy się w głąb Syberii – polecimy do Irkucka i nad Bajkał. Podróż słynną koleją, przeprawa promem, nocleg w tradycyjnym syberyjskim domku to tylko kilka z atrakcji przygotowanych dla uczestników naszego wyjazdu.

 

 

RPA – Na Krańcu Świata

 

 

RPA ma do zaoferowania nie tylko fantastyczne krajobrazy, wspaniałą faunę, florę i niezwykły klimat, ale również wiele atrakcji, które każdemu podniosą poziom adrenaliny! W planach bliskie spotkania z rekinami żarłaczami – nurkowanie w klatkach, skydiving nad Przylądkiem Dobrej Nadziei, nauka surfingu, mecz rugby oraz zwiedzanie południowoafrykańskich winnic.

 

 

Tajlandia

 

 

Idealna mieszanka nowych wrażeń i odpoczynku. To spotykane na każdym kroku uśmiechnięte posągi Buddy, zatłoczone ulice, liczne stragany oferujące specjały tajskiej kuchni i nieustanna atmosfera święta. W trakcie pobytu będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w wielu niepowtarzalnych atrakcjach, takich jak: wyprawa na farmę krokodyli, wizyta w obozie słoni, spływ bambusowymi tratwami czy wodne szaleństwo na wyspie koralowej. Wyjazd można połączyć z kursem nurkowania.

 

 

Wietnam i Laos

 

 

Kultura Wietnamu jest niezwykle egzotyczna dla przybyszów z Europy. Barwne przedstawienia teatralne, urzekająca muzyka tradycyjna, gwarne targi, wspaniałe rękodzieła i specjały lokalnej kuchni z pewnością zachwycą Państwa. Sąsiadujący z Wietnamem Laos jest bez wątpienia miejscem, które należy zobaczyć. W programie przewidzieliśmy wiele atrakcji: rejs łodzią po zatoce Ha Long, wizytę w górskich grotach, wyprawę na kajaki, nocne party na łodzi, spływ Mekongiem czy wizytę na nocnym targu.

 

 

Kenia

 

 

Kenia to wyśmienite miejsce, by podejrzeć życie dzikich zwierząt. Głównym punktem programu jest 2 - dniowe safari w Parku Narodowym Tsavo, gdzie będziemy mieć szansę spotkać Wielką Afrykańską Piątkę: lwa, lamparta, bawoła, słonia i nosorożca. W czasie wyprawy na deep sea fishing postaramy się złowić jedną z tropikalnych ryb, która później przyrządzimy na grillu. To tylko część atrakcji w czasie naszego spotkania z afrykańską przyrodą.