NASZA OFERTA

Zespół 4Business zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów incentive: konferencyjnych, szkoleniowych, nagrodowych, motywacyjnych oraz lojalnościowych dla firm. Jednak w dalszym ciągu naszą specjalnością pozostają wszelkiego rodzaju wyjazdy na wydarzenia sportowe: mecze piłki nożnej, turnieje siatkarskie i tenisowe czy wyścigi Formuły 1. Oferujemy naszym klientom nie tylko przeprowadzenie wyjazdu, często stanowiącego nagrodę dla najefektywniejszych pracowników ale również organizację wszelkiego rodzaju konkursów wspierających sprzedaż. Prawidłowo przeprowadzone stanowią niezwykle skuteczne narzędzie zwiększania efektywności pracy i wyników sprzedaży oraz pomagają budować długofalowe relacje pomiędzy firmą i jej biznesowymi partnerami.


Aktywne podróże

Wyjazdy firmowe łączyć można także ze sportowymi aktywnościami. W trakcie wieloletnich wyjazdów znaleźliśmy wyjątkowe miejsca na wyjazdy narciarskie, do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. Znamy interesujące miejsca dla miłośników nurkowania, ale także dla osób dopiero chcących rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. W organizacji aktywnych podróży posługujemy się hasłem „sky is the limit”.

Jeżeli więc chcecie Państwo spróbować swoich sił na desce, w ślizgu na wodzie, w nurkowaniu głębinowym - z nami możecie spełnić swoje pragnienia. Jesteśmy pasjonatami turystyki aktywnej i kwalifikowanej. Naszą misją jest organizowanie wyjazdów pełnych ekstremalnych emocji ale przede wszystkim bezpiecznych. W tym celu systematycznie poszerzamy naszą wiedzę, umiejętności i kompetencje. Bez wahania możecie Państwo powierzyć nam organizację wyjazdu, którego program opiera się na aktywnościach sportowych, gdyż zorganizowaliśmy już imponującą ilość wyjazdów z tej kategorii.
 

Białe Szaleństwo

 

Zimą, jak co roku zapraszamy swoich klientów na Białe Szaleństwo. Organizujemy szereg wyjazdów zarówno do najpopularniejszych narciarskich destynacji Europy jak i do polskich kurortów. Zachęcamy do łączenia wyjazdów konferencyjnych i motywacyjnych z możliwością aktywnego spędzania wolnego czasu na przepięknych stokach Alp francuskich, włoskich i austriackich. Dysponujemy kadrą doświadczonych instruktorów narciarstwa, którzy wprowadzą początkujących w tajniki tego sportu, jak i pomogą tym bardziej doświadczonym w rozwijaniu swoich umiejętności. Dodatkowo zapewniamy szereg atrakcji na stoku oraz poza nim. W zależności od potrzeb i oczekiwań zapewniamy wieczorny kulig, kurs wspinaczki lodowej, wycieczkę w rakietach śniegowych czy zjazdy torem saneczkowym.

 

 

Nurkowanie

 

 

Nurkowanie to kolejny pomysł na ekscytujący wyjazd firmowy. Proponujemy uczestnictwo w kursie PADI, po którym otrzymają Państwo certyfikat Open Water Diver zezwalający na samodzielne nurkowania do głębokości 18 metrów. Odkrywanie podwodnego świata, połączone z nabywaniem nowych kwalifikacji nurkowych, potrafi wyzwolić niezwykłe emocje. Wszystko w przepięknej scenerii Tajlandii lub Egiptu stanowi bez wątpienia atrakcyjną nagrodę dla Państwa klientów czy pracowników.

 

 

Rejsy/ Regaty

 

 

4Business ma przyjemność zaprosić na niesamowitą przygodę żeglarską po najpiękniejszych akwenach świata – od Chorwacji, Grecji i Hiszpanii, po Karaiby i Seszele.
Wyjazd z nami to kilka niezwykłych dni spędzonych na pokładzie łodzi żaglowych. Oferujmy m.in. rejsy wycieczkowe, podczas których Państwa pracownicy i partnerzy biznesowi będą mieli szansę nie tylko podziwiać tropikalne krajobrazy, ale również czynnie uczestniczyć w wyprawie szkoląc swoje zdolności żeglarskie. W trakcie wypraw proponujemy również organizację zajęć motywacyjnych i warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów.

 

 

Wakacje na desce

 

 

Chcielibyśmy zaproponować Państwu aktywne wakacje nad wodą połączone z nauką windsurfingu i kitesurfingu. Kursy nauki pływania na desce i latania na kite to nie tylko świetna zabawa, ale dla wielu również początek pasji na całe życie. Już kilka dni przy wietrznej pogodzie starczy, by opanować podstawowe manewry pozwalające swobodnie poruszać się po akwenie wodnym.